Darmowa wysyłka od 300 zł

Dla pierwszego zamówienia w sklepie

Załóż konto i odbierz 10% rabatu

Tylko przez najbliższe 14 dni

Załóż konto i odbierz 10% rabatu

Tylko przez najbliższe 14 dni

  • Výrobcovia

Do wykonywania zarówno domowych jak i przydomowych obowiązków bardzo często potrzebne są odpowiednie ubrania oraz akcesoria, dzięki którym wszelkie prace będą przeprowadzone sprawnie i co najważniejsze – bezpiecznie. Nasz sklep BHP posiada bogaty asortyment, w którym znajdą Państwo m.in. odzież roboczą oraz dodatki zapewniające odpowiedni komfort i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Oferowane przez Eco-Mobile produkty dedykowane są dla majsterkowiczów i fachowców.

Najwyższa jakość w każdych warunkach

Doświadczenie w dziedzinie BHP, które zdobyliśmy przez lata naszej działalności pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi i służyć doradztwem przy wyborze dedykowanych produktów. Oferujemy obuwie o zróżnicowanej budowie i dostosowane do wykonywania niemal każdego rodzaju pracy, dedykowane wkładki do butów zwiększające wygodę, a także odzież ochronną zabezpieczającą ciało nie tylko w miejscu pracy (np. fartuchy spawalnicze), ale również podczas występowania wszelkiego rodzaju warunków atmosferycznych. Nasz asortyment obejmuje również spodnie oraz kurtki ostrzegawcze zdecydowanie zwiększające widoczność po zmroku i przy pogodzie pogarszającej zakres widzenia.

Sklep BHP Rzeszów – artykuły dla osób pracujących w każdej branży

Odzież ochronna jest jednym z tych produktów, na których zakup powinniśmy zdecydować się w pierwszej kolejności. Jednak specyfika wykonywanej pracy wymaga wyposażenia się w dodatkowe artykuły, które będą chroniły nasze zdrowie i życie. Przykładowo, osoby pracujące na budowie muszą posiadać kaski lub hełmy ochronne. Często elementami ich wyposażenia muszą być także ochronne okulary, nauszniki i maski. Również obowiązki przydomowe, jak np. koszenie trawnika wymagają odpowiedniej ochrony, do której można zaliczyć nauszniki, okulary lub osłonę do twarzy. Natomiast do wykonania prac malarskich wewnątrz domu nieocenione są kombinezony chroniące ciało oraz ubrania przed zabrudzeniami.

W naszej ofercie znajdą Państwo również środki czystości takie jak mydła i ręczniki oraz wyposażenie pomagające przywrócić porządek w miejscu pracy – szczotki, szufelki i zestawy do mycia podłóg.

  • Obchod zatvorený

Sklep w budowie